NIEPOKONANY DAP2005 !

Po rozegraniu pięciu kolejek ligowych drużyna rocznika 2005 nie przegrała meczu. Tym razem jako GOŚCIE, rozegraliśmy mecz z GWIAZDĄ Toruń. Mając jednego zawodnika na zmianę i biorąc pod uwagę sobotnią pogodę, chłopcy musieli zostawić trochę potu na boisku.

Nasz klub reprezentowali: Kuba Suszek, Kuba Wolsza, Tomek Kuciński, Arek Kaliski, Aleks Kłodawski, Hubert Woźniak, Szymon Post i Mikołaj Branicki.

Do przerwy 4:0 dla naszej drużyny. Mogło się wydawać, że pełna kontrola na boisku, ale przeciwnicy, także stwarzali sobie dogodne sytuacje bramkowe tylko, że tym razem mieliśmy bramkarza „pełną gębą”.

Po przerwie kilka rzutów wolnych w obrębie naszego pola karnego i dostajemy trzy dzwony, ale chłopcy odpowiadają kolejnymi bramkami.
Mecz Kończy się wynikiem 7:4 i na naszym koncie kolejne 3 punkty w tabeli.

Bramki zdobywali – Tomek Kuciński x 2, Aleks Kłodawski x 3, Arek Kaliski i Kuba Wolsza.
Sposób gry nie adekwatny do możliwości zawodników i tego co pokazywali już w poprzednich meczach.

Ale brawa, że powalczyli w myśl „Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”