Liga Orlika DAP 2008 kolejka nr 1

Drużyna prowadzona przez trenera Łukasza Sakowskiego zainaugurowała zmagania w lidze orlika grupy 2 w roli gospodarza.  DAP II składający się z zawodników rocznika 2008 podejmowała w sobotnie popołudnie drużyny: Juventus II Toruń i Błękitni Podwiesk. Niestety na spotkania nie dojechała drużyna Wisły Grudziądz. W pierwszym spotkaniu turnieju nasz zespół podjął gości z Podwieska. Od początku meczu przejęliśmy inicjatywę lecz goście często wychodzili z groźnymi kontrami. Na przedpolu swojej bramki jednak rewelacyjnie grał Jakub Cewe. W 18 minucie spotkania wykonywaliśmy rzut rożny. Fantastyczne dośrodkowanie wykorzystał Jakub Tomicki, który strzałem z tzw. główki umieścił futbolówkę w siatce. Zespół nie osiadł na laurach. Już po około dwóch minutach po indywidualnej akcji płaskim strzałem zza pola karnego Tymon Jasiński zdobył drugiego gola. W drugim spotkaniu nasz zespół podjął Juvenstus II Toruń. Niestety szybko stracona bramka ustawiła mecz i wprowadziła mnóstwo nerwowości w poczynania chłopców czego efektem były straty kolejnych goli. Wynik jednak 0:5 na pewno nie oddaje zupełnie przebiegu spotkania gdyż kilkakrotnie mieliśmy szansę na zdobycie goli. Niestety brak skuteczności nie pozwolił nam zrealizować zamierzonego celu. W spotkaniu kończącym Podwiesk spotkał się z Juventusem. Spotkanie zakończyło się wysoką wygraną Juventusu 8:0. W następnej kolejsce nasz zespół udaje się na wyjazd do Grudziądza. W pierwszym turnieju reprezentowali nas :

Jakub Cewe, Bartek Wysocki , Aleksander Stelmański , Tymon Jasiński , Bartek Łężyk , Kuba Łukaszczyk , Luis Darowski, Tomicki Jakub oraz Wiśniewski Jakub.

© 2013 DAP Toruń. Wszystkie prawa zastrzeżone.