III kolejka ligi Orlika – DAP 2007

W trzeciej kolejce ligi orlika drużyna DAP 2007 wybrała się do Złejwsi Małej . Przeciwnicy to gospodarz Orkan Zławieś Wielka, Piłkarz Golub Dobrzyń oraz Elana Toruń. W pierwszym spotkaniu nasza ekipa pokonuje wysoko gospodarzy 5:0 . Bramki zdobyli :  Wawrzyszko , Sztuczka, Klecha, Danielak, Jasiński. W drugim spotkaniu z Piłkarzem Golub Dobrzyń również szybko wychodzimy na prowadzenie po samobójczym trafieniu zawodnika z Golubia Dobrzynia. Kilka chwil później drugą bramkę zdobywa Dawid Danielak i wydaję się , że spokojnie będziemy zdobywać kolejne bramki. Niestety błąd w obronie powoduje, iż tracimy bramkę na 1:2. Do końca spotkania to my przeważamy ale obijamy poprzeczkę i słupki bramki strzeżonej przez bramkarza z Golubia Dobrzynia. Końcowy rezultat 2:1 zapewnia nam trzy punkty. W ostatniej odsłonie dnia mierzymy się z Elaną Toruń.  Niestety ponowne dwa błędy w obronie powodują, że nasz bramkarz jest bezradny i dość szybko przegrywamy 0:2. Próbujemy się podnieść co udaje się na minutę przed końcem spotkania po bramce Jakuba Wawrzyszko z rzutu wolnego. Ostatnia minuta…stawiamy wszystko na jedną kartę…niestety piłkę przejmują zawodnicy z Elany i kontratak kończą zdobywając bramkę na 3:1. Niestety prócz wyniku pozostaje niesmak, iż mówiąc kolokwialnie „przeszliśmy obok tego turnieju”. Podnosimy jednak głowy wysoko i walczymy w następnej kolejce o kolejne punkty. Zdecydowaniem najlepszym zawodnikiem naszego zespołu w tym dniu był OLIWIER SAKOWSKI. Popularny OLI niejednokrotnie ratował skórę zespołowi w tym turnieju strzegąc swojej bramki.  W kolejnej kolejce drużyna wybiera się do Kończewic na turniejem z tamtejszym Cyklonem, Unią Wąbrzeźno oraz Chełminianką Chełmno.

© 2013 DAP Toruń. Wszystkie prawa zastrzeżone.