DAP2007 na piątkę !

Liga Żaka zakończona!!!

Na ostatnią rundę Ligi Żaka nasi zawodnicy z grupy DAP2007, udali się do Grudziądza, gdzie gospodarzem turnieju była drużyna Ułanów.

Na dzień dobry, w pojedynku GOLem Brodnica, pewnie zwyciężyliśmy 3:1! W ostatnim meczu w tej rundy w naszej lidze, stworzyliśmy wspaniałe widowisko wraz z drużyną gospodarzy. Po kilku minutach pierwszej części meczu udało się wyjść na prowadzenie i to 2:0. Niestety 2 szybkie kontry rywali pozwoliły im przed przerwą wyrównać.

Na początku drugiej połowy Nikodem Gimel dał nam prowadzenie, lecz przed końcem spotkania Ułani zdołali doprowadzić do remisu.

Na turniej nie przybył MAF Toruń!

Podsumowując turniej na szczególne wyróżnienie zasłużył Patryk Cichowicz, który swym zaangażowaniem, duchem walki oraz nieprzeciętnymi umiejętnościami w obronie, świetnie spisywał się nie tylko w defensywie, ale również kilkakrotnie wyprowadził ciekawe akcje.

Podsumowując rundę wiosenną ligi żaka, możemy z czystym sumieniem stwierdzić, że wykonaliśmy nasz plan w 100 procentach, wygrywając całą grupę, walcząca o miejsca 5-8 !!!

Po zakończeniu turnieju, cała drużyna świętowala przy butelce bezalkoholowego truskawkowego szampana !