Aktualności Liga Młodzika KPWZPR

LIGA MŁODZIKA KPWZPR RUNDA REWAŻOWA ROZPOCZĘTA

09.02.2020 – Mecz rewanżowy pomiędzy DAP TORUŃ- MKS GRUDZIĄDZ
To był mecz, który wygrywaliśmy do 22 minuty…, nawet w 17 min. różnicą trzech bramek 13:10.
Potem zabrakło sił, celnych rzutów na bramkę i na przerwę zeszliśmy z dwoma bramkami do odrobienia 14:16.
Niestety w drugiej połowie to goście przyspieszyli i rzucali kolejne bramki zwiększając swoją przewagę.
Spotkanie zakończyło się zwycięstwem MKS Grudziądz 34:27.
Mimo niekorzystnego dla nas wyniku, mogę i będę to podkreślać z całą stanowczością wszyscy chłopcy zrobili duże postępy i nie jest to tylko moje odosobnione zdanie!
Wszyscy chłopcy walczą i bardzo chcą wydrzeć zwycięskie punkty przeciwnikowi, ale niestety jest ich zbyt mało, wciąż brakuje im równorzędnych zmienników.

W dzisiejszym meczu w barwach DAP Toruń wystąpili:
w bramce – Miłosz Dębek
lewe skrzydło – Adam Sobociński, Jan Szwabowicz (debiut)