Podsumowanie obóz lato 2019

Kolejny obóz DAP Toruń już za nami… cali i zdrowi wróciliśmy do domów, szybko minęły nam te dni. Tym razem byliśmy nad morzem na Mierzei Wiślanej w Ośrodku Wczasowo-Kolonijnym Alga w Sztutowie. Wszyscy byliśmy zadowoleni z bardzo dobrych warunków zakwaterowania i smacznych posiłków oraz wielu atrakcji, z których korzystaliśmy na terenie ośrodka: basenu, boiska, minigolfa, kręgielni, dyskoteki. Mieliśmy też zorganizowane wieczorne ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Każdego dnia ciężko pracowaliśmy na treningach, które odbywały się w sali gimnastycznej i boiskach Szkoły Podstawowej w Sztutowie. Starsza grupa zaliczała testy sprawności ogólnej, młodsza miała test rzutowy na celność z różnych odległości. Odbył się trening piłki ręcznej plażowej na nadmorskiej plaży oraz trochę rekreacji na piasku i w wodzie. Była wycieczka kolejką wąskotorową do Muzeum Stutthof, miejsca zagłady ok 60.000 więźniów z 23 krajów. Każdy z nas przeżył to miejsce bardzo mocno, nie mogąc zrozumieć, że to… ” Ludzie ludziom zgotowali ten los…”
Na zakończenie obozu wszyscy otrzymali drobne upominki za solidną pracę na treningach. Zaangażowanie na zajęciach przyniesie pozytywne efekty podczas rozgrywek ligowych i turniejów.

Szczególnie dziękujemy za wsparcie finansowe Gminie Miasta Toruń oraz dla Pana Jana Wiśniewskiego i Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Toruniu, który tym razem wspomógł nas i przekazał dużo upominków dla uczestników obozu.

💪.

Dziękujemy też, Naszej pielęgniarce Pani Zosi Kaźmierskiej, która „opatrywała rannych”. Kadrze trenerskiej Ani Pawłowskiej i Robertowi Gutmańskiemu za fantastyczną pracę na treningach, „inwencję twórczą”  i opiekę nad zawodniczkami i zawodnikami DAP Toruń.

To był naprawdę super obóz… szkoda, że tak szybko przeminął.

© 2013 DAP Toruń. Wszystkie prawa zastrzeżone.