II kolejka ligi młodzika

W drugim spotkaniu ligi młodzika zespół DAP 2007 prowadzony przez Michała Suchockiego spotkał się z lokalnym rywalem Gwiazdą Toruń. Nasi rywali przystąpili do spotkania z naszą drużyna opromienieni dwoma zwycięstwami w pierwszych dwóch kolejkach ligi, odpowiednio 10:3 oraz 12:1. Na boisku przy ulicy chełmińskiej od pierwszych minut spotkania trwała zacięta walka. Pierwsze minuty przebiegały pod dyktando gospodarzy spotkania czyli Gwiazdy. Zawodnicy naszej akademii opanowali jednak nerwy i od 10 minuty spotkania zaczęli kontrolować przebieg meczu. Jednakże pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym rezultatem. Po przerwie wydawało się , że kwestią czasu będzie kiedy obejmiemy  prowadzanie, niestety jednak to my tracimy gola i przegrywamy 1:0. Na szczeście bramka rywali podziałała pobudzająco na naszych piłkarzy. Gospodarze cieszyli się z prowadzenia tylko minutę, gdyż po indywidualnej akcji Jakub Sławkowski doprowadził do wyrównywania. Trzy minuty później Dawid Danielak wykorzystał idealne dośrodkowanie Kacpra Suchockiego i nasz zespół prowadził 2:1. W 51 minucie Dawid Danielak wykorzystał swą szybkość i w sytuacji sam na sam z bramkarzem rywala podwyższył wynik na 3:1. Na wyróżnienie w tym potkaniu zasłużyli wszyscy zawodnicy DAP 2007. Akademie reprezentowali :