Historyczny dzień w naszej akademii!!!

Po raz pierwszy w historii piłkarze z  naszej akademii wystąpili w lidze młodzika. Podopieczni trenera Michała Suchockiego rozegrali spotkanie 8 września w ramach III ligi okręgowej  z Mustang Ostaszewo. DAP 2007 nie zawiódł i pewnie pokonał rywali 4:1. Spotkanie otworzył już w 7 minucie strzałem z linii pola karnego Tymon Jasiński. w 17 minucie w sytuacji sam na sam znalazł się Jakub Sławkowski, który pewnie pokonał golkipera gospodarzy. Na kilka minut przed przerwą na 3:0 podwyższył wynik ponownie Tymon Jasiński. W 40 minucie zamieszanie w naszym polu karnym wykorzystał rywal i umieścił piłkę w bramce. Kilka minut później przypadkowo ręką w polu karnym zagrał nasz obrońca czym sprokurował rzut karny. Na wysokości zadania jednak stanął Kacper Pawłowski, który obronił rzut karny. Po kilku minutach przewagi Mustanga Ostaszewo na ostatnie minuty to znów nasz zespół odzyskał kontrolę nad spotkaniem. W 51 minucie do rzutu wolnego podszedł Kacper Suchocki, który trafił w poprzeczkę a najprzytomniej w polu karnym zachował się Jakub Wawrzyszko, który strzałem głową ustalił wynik spotkania na 4:1. Następny mecz nasz zespół rozegra z Gwiazdą Toruń 11.09.2018r.