DAP TORUŃ – DRUGI !!!

W minioną niedzielę wspólna reprezentacja rocznika 2003/2004 uczestniczyła w turnieju organizowanym przez MKS Włókniarz Toruń.

Naszą Akademię reprezentowali : Janek Paciorkowski, Michał Ciechan, Damian Wałdoch, Adrian Kowalski, Olek Olejnik. Antkowiak Hubert (2004),Skrobański Kacper(2004),Knera Kacper(2004), Zborowski Patryk(2004), Wielewiecki Kacper(2005).Oto wyniki jakie uzyskaliśmy bezpośrednio w rywalizacji grupowej :

DAP Toruń – Pomorzanin Toruń I 0:0
DAP Toruń – Fala Świekatowo 0:0
DAP Toruń – Dwunastka Włocławek 0:0
DAP Toruń – MKS Włókniarz Toruń II 2:1
DAP Toruń – Victoria Koronowo 5:0

Osiągnięte wyniki pozwoliły nam wyjść w końcowej tabeli z drugiego miejsca w grupie i powalczyć o pierwszą czwórkę turnieju .

Półfinał rozegraliśmy z drużyną DAP Nasiegniewo , który wygraliśmy w pięknym stylu 2:0 i mogliśmy się cieszyć z uczestnictwa w wielkim finale.

Ostatni finałowy mecz rozgrywamy ponownie z Pomorzaninem Toruń I .

To my z gry jesteśmy lepsi , ale nie pieczętujemy tego faktu bramką .Wynik końcowy spotkania 0 : 0 i o wszystkim decydują karne ( a to już loteria) niestety przegrywamy i zajmujemy bardzo dobre drugie miejsce.Dodajmy jednak że był to turniej głównie rocznika 2003 a trzon naszej drużyny to chłopcy z rocznika 2004 Golden

Dla wszystkich zawodników DAP Toruń należą się ogromne brawa i gratulacje za zdobycie DRUGIEGO miejsca , jak i ambicję i wolę walki jaką pokazali na parkiecie.
Wielkie podziękowanie dla rodziców za doping w trakcie turnieju , ale grzechem byłoby nie wspomnieć o przyjaciołach z Dwunastki Włocławek , którzy wspierali naszych chłopców swoim dopingiem – Dziękujemy.

PS. Zboroś głowa do góry jesteś wielki !!!!!!

Trener Sławek.+ admin.

© 2013 DAP Toruń. Wszystkie prawa zastrzeżone.